Úspech je všetkých, neúspech iba jedného...

12.02.2017

Dva a pol roka! Máme za sebou neuveriteľných 30 mesiacov fungovania našej reštaurácie.  Čas, ktorý sme mohli stráviť s Vami, našimi hosťami, návštevníkmi, fanúšikmi, bol nezabudnuteľný. Milujeme tvoriť pocit spokojnosti a úsmevu na Vašich tvárach prostredníctvom našich služieb.

„Úspech je všetkých, neúspech iba jedného...“, spieva známa slovenská kapela. V duchu tejto myšlienky by sme radi vyslovili veľké ĎAKUJEME všetkým našim hosťom a fanúšikom, ktorí vo veľkej miere prispievajú k zlepšovaniu kvality nami poskytovaných služieb. Azda nevedomky, no každým Vaším odkazom v knihe návštev, Vašimi otázkami či dotazmi nám pomáhate napredovať a zvyšovať konkurencie schopnosť nie len reštaurácie Koliba Kamzík, ale aj ubytovacieho zariadenia. Aj vďaka Vám sme hrdými držiteľmi pozitívnych hodnotení a umiestňujeme sa na popredných priečkach nejedného ubytovacieho či recenzného portálu:

Tripadvisor: #1 reštaurácia vo Vysokých Tatrách, 165 hodnotení, celkové skóre 4,5/5
Foursquare: patríme medzi top 3 reštaurácie vo Vysokých Tatrách,  128 hodnotení, celkové skóre 8,0 /10,0
Facebook: 148 hodnotení, celkové skóre 4,6 /5,0
V neposlednom rade sme sa ako ubytovacie zariadenie APLEND Apartmány Koliba Kamzík umiestnili medzi najlepšími zariadeniami vo Vysokých Tatrách s hodnotením podľa portálu booking.com na úrovni 9,5 / 10 s počtom recenzii 396.

Nechceme sa chváliť, chceme Vám poďakovať. Vy ste tí, ktorí nás hodnotili. Je pre nás veľkým záväzkom, no predovšetkým, cťou snažiť sa udržať a zlepšiť kvalitu jedla aj poskytovaných služieb s víziou do budúcnosti. Odmenou za našu tvrdú prácu je každé Vaše „ďakujem“, spokojný úsmev či opätovná návšteva našich zariadení.

Svoje poďakovanie by som rád smeroval aj všetkým dodávateľom a kolegom, ktorí dennodenne vyvíjajú úsilie pri dotváraní celkovej atmosféry a kvality služieb Koliby Kamzík. Náš tím pracuje od rána do večera, aby uspokojil a nasýtil každého hladné či smädného návštevníka Vysokých Tatier, rovnako ako miestneho návštevníka. Každoročne niekoľkokrát mení Koliba Kamzík vonkajšiu, ale aj vnútornú výzdobu, podľa tematiky daného obdobia v roku a pripravuje niekoľko zaujímavých slovenských večerov. I my sme iba ľudia, ktorí občas urobia menšiu či väčšiu chybu, no naše občasné neúspechy sa zároveň stali základnými kameňmi našich najcennejších lekcií. Snažíme sa preto neustále zvyšovať kvalitu poskytovaných jedál, ako aj personálu, ktorý dotvára celkovú vizitku našej reštaurácie.

Toto všetko sme dokázali vďaka Vám všetkým. Aj preto sme sa rozhodli, že priblížime a prinesieme „kúsok Tatier“ aj do Bratislavy. V auguste roku 2016 sme otvorili druhú prevádzku Koliby Kamzík, presnejšie na Zelenej ulici 5, v budove APLEND CITY Hotela Perugia, pri Hlavnom námestí v historickom centre metropoly Slovenska. Koncept Koliby Kamzík zostal zachovaný a chute sme prispôsobili tunajšej klientele. Stále je to tradičná, no najmä kvalitná gastronómia, základom ktorej je tradičná slovenská kuchyňa.

Konkurenčné prostredie v Bratislave je veľmi veľké, a práve preto nás teší úspech našej reštaurácie, ktorú navštívilo množstvo ľudí a známych osobností. V rámci hodnotení Koliby Kamzík v Bratislave postupujeme smelo vpred a dnes sme už na 77. mieste z 970 reštaurácii podľa portálu Tripadvisor s celkovým počtom hodnotení 28 a s celkovým skóre 4,5/5,0.

Vážime si každého jedného klienta, ktorý nám svojím hodnotením pomôže zlepšiť našu prevádzku a prispeje aj tým málom do konceptu Koliby Kamzík. Našim cieľom je neustála snaha o zlepšovanie sa a zvyšovanie kvality HORECA služieb na Slovensku.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na Vás všetkých, či už v Bratislave alebo v Tatrách.

 

Matej Matejka